DMCO Breathwork – Dariusz Małojło

Sesje Indywidualne on-line/stacjonarnie

 
Zapraszam Cię do osobistego spotkania w którym pomogę Ci transformować to co stoi na drodze do twojego dobrego samopoczucia, optymalnego zdrowia, czerpania radości z życia i wewnętrznego spokoju.
Masz w sobie potencjał, żeby kreować własne życie

 

Jesteśmy siecią elementów połączonych ze sobą, a wszelkie dolegliwości mają swoje źródło w przeszłości, zapisane w pamięci komórkowej ciała. Nasze myśli, reakcje, przekonania i wzorce bezpośrednio wynikają z naszych doświadczeń oraz tego, co przyswajamy od innych – rodziców, bliskiego otoczenia, środowiska, w którym dorastaliśmy, szkoły, itp. Każda dolegliwość fizyczna, psychiczna czy emocjonalna, a także ból, który pojawia się w Twoim życiu, może być związany z zablokowaną energią w Twoim ciele. To znaczy, że Twój organizm nie może działać w optymalny sposób, co uniemożliwia Ci pełne cieszenie się życiem.

W trakcie trudnych wydarzeń nasze ciało doznaje przeciążenia, wtedy organizm jest poddany ogromnej dawce stresu co prowadzi do reakcji walki i ucieszki. Działają wtedy mechanizmy, które mają pomóc przetrwać w danej chwili. To może spowodować trwałe zmiany w organizmie. Jednakże, z odpowiednim prowadzeniem, ten proces da się odwrócić, a Ty możesz ponownie odzyskać swoje zdrowie.

Razem odkryjmy drogę do harmonii ciała i umysłu. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję indywidualną i rozpocząć swoją trasę ku zdrowiu i pełni życia.

Korzyści z sesji:

 • Głęboki spokój i wyciszenie, pozbawione myśli.
 • Zwiększona regeneracja i samoleczenie organizmu, eliminacja wzorców stresu.
 • Łatwiejsze radzenie sobie ze stresem.
 • Wzrost energii witalnej, więcej lekkości, radości i chęci do działania.
 • Eliminacja bezsenności, poprawa jakości snu, koncentracji i skupienia uwagi.
 • Polepszenie relacji z bliskimi, przyjaciółmi i biznesowych
 • Wprowadzenie korzystnych wzorców oddechowych do codziennego życia.
 • Wzmocnienie odporności, zwiększenie przeciwciał, potencjalne zmniejszenie stanu zapalnego.
 • Wejście w stan kreatywny, jednoczesne wyciszenie wewnętrznego krytyka.
 • Uwolnienie od blokad, ograniczeń, traum i zmiana negatywnych przekonań.

Dlaczego Warto Wziąć Udział w Sesji Indywidualnej:

Pracujemy nad stworzeniem bezpiecznej przestrzeni pełnej zaufania. Podczas sesji indywidualnej klienci mają możliwość ze wsparciem prowadzącego dokonywania pozytywnych zmian w swoim życiu, a głównym narzędziem jest oddech.

 1. Bezpieczna Przestrzeń: Tworzymy bezpieczne otoczenie, w którym klient może otwarcie wyrażać się i eksplorować.
 2. Wsparcie Poprzez Oddech: Wykorzystujemy oddech jako główny element transformacji, wpływając jednocześnie na całość ciała.
 3. Uwalnianie Napięć Emocjonalnych: Pracując z niewyrażonymi emocjami, uwalniamy napięcia w powięzi i strukturze mięśniowej, co przynosi uczucie ulgi i rozluźnienia.
 4. Swobodny Przepływ Energii: Proces ten umożliwia swobodny i naturalny przepływ energii w ciele, często towarzyszący uczuciu lekkości i radości.
 5. Reakcja na Rzeczywistość: Klient zaczyna świadomie reagować na otaczającą go rzeczywistość, pozbawiony ograniczeń.
 6. Intuicyjne Podejście: Wykorzystuję głębokie połączenie z intuicją i wieloletnie doświadczenie, dostosowując techniki i metody pracy do konkretnych potrzeb klienta.
 7. Stan Równowagi: Pomagam osiągnąć i utrzymać stan równowagi, pomagając klientowi uporządkować ciało, umysł i przestrzeń energetyczną.
 8. Optymalne Funkcjonowanie: Celem jest nauczenie klienta, jak utrzymać optymalne funkcjonowanie ciała, umysłu i energii także poza sesją.
 9. Różnorodne Techniki Pracy: Wykorzystuję różnorodne techniki, takie jak oddech DMCO (Deep Mindful Cellular Oxygination), BBTRS® – Biodynamic Breath&Trauma Release System® (Biodynamiczny Oddech), techniki medytacyjne, świadoma praca z ciałem, praca z traumą i praca z polem energetycznym.

Efekty po sesjach:

 1. Widoczne Efekty Od Pierwszej Sesji: Możliwe są zauważalne efekty już po pierwszej sesji, co stanowi zachętę do kontynuacji pracy.

 2. Skuteczność Cyklu 4/8 Sesji: Najbardziej efektywną formą pracy jest cykl 4 lub 8 sesji (w zależności od tematu z którym pracujemy), co umożliwia pełną integrację przeprowadzonej pracy i potencjalne trwałe zmiany u klienta. Intensywność spotkań dostosowuje się indywidualnie.

 3. Tworzenie Zdrowych Wzorców Funkcjonowania: W trakcie sesji kształtujemy zdrowe wzorce funkcjonowania organizmu na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym.

 4. Indywidualne Dostosowanie Procesu: Ze względu na złożoność problemu i indywidualne cechy układu nerwowego, praca może wymagać ugruntowania i wzmacniania, aby organizm osiągnął samoregulację i optymalne funkcjonowanie.

 5. Uzyskiwanie Trwałych Efektów: Dążymy do trwałych zmian u klienta, umożliwiając mu regulowanie się i efektywne funkcjonowanie na co dzień.

 6. Informacje dla Klienta: Po sesji klient otrzymuje konkretne informacje dotyczące dbania o siebie, wspierające utrzymanie stanu równowagi w życiu codziennym. To kluczowe, aby dolegliwości czy trudne sytuacje zniknęły, a efekty sesji utrzymały się długoterminowo.

Jak umówić się na sesję:

Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy – kliknij w przycisk „Umów się na sesję”.
Odpowiem na Twoją wiadomość i ustalimy termin i w jaki sposób będziemy pracować.

Sesja indywidualna (stacjonarnie)

Czas trwania sesji: 60 lub 90 min

Miejsce: Bielsko-Biała / Mazańcowice

Jest możliwość umówienia się na sesję we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu. Jeśli jesteś zainteresowany sesją w swoim mieście napisz wiadomość w formularzu kontaktowym. Poinformuje Cię kiedy będzie taka możliwość. 

Sesja indywidualna (on-line)

Czas trwania sesji: 60 do 75 min

Miejsce: on-line (platforma ZOOM lub WhatsApp)

 

Logo oddech
Kinga Ratajczak Nauczycielka Jogi - Joga Serca

“Postanowiłam pogłębić swoją podróż w głąb siebie i na towarzysza wybrałam Darka. Dobry wybór, bardzo dobry. Sesje indywidualne są uwalniające, zaskakujące i ekscytujące. Czasem myślę, że już wszystkich obszarów w sobie dotknęłam, a okazuje się, że w czasie sesji prowadzonej przez Darka, Odkrywam zupełnie nowe aspekty i przestrzenie, w Sobie... Polecam gorąco każdemu, kto chce w pracy z sobą wyjść poza słowa o zrozumienie i... Poczuć.”

Logo oddech
Katarzyna Faber Pedagog, terapuetka terapii czaszkowo-krzyżowej

“Przed sesja odczuwalam pewnego rodzaju strach i niepewnosc. Kiedy zobaczylam Darka wszystko to odeszlo. Niesamowicie cieply, wrazliwy i uwazny czlowiek. Podroz wglab siebie, do swoich emocji i traum w jego obecnosci to wydarzenie wyjatkowe wrecz magiczne. Nie spodziewalam sie, ze cialo moze tak mocno wibrowac! Darek jest jak najblizszy przyjaciel - przyjaciel oddechu i ciala. “

Logo oddech
Paula Dziemidowicz Terapeutka

“Wspierająca przestrzeń i uważne prowadzenie pozwoliły mi poczuć się w pełni bezpiecznie i dzięki temu zanurzyć głęboko w siebie, doświadczyć uwolnienia i znaleźć ważne odpowiedzi. Odzyskałam spokój i zaufanie do życia w trudnym dla mnie momencie. Czuję się wzruszona, obdarowana i pełna wdzięczności. Polecam z całego serca! “

  Formularz kontaktowy na sesje indywidualne

  Jeśli chcesz umówić się na konsultację z Dariusze  wypełnij poniższy formularz.

  Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
  ×
  ×

  Koszyk