5-dniowy trening z oddechem DMCO

20  – 24 września 2023

Podróż przebudzenia z oddechem DMCO, to droga do siebie i swojego potencjału.

Przez ostatnie lata pracowałem nad stworzeniem podejścia, które pozwoli szybko wrócić do stanu wewnętrznej równowagi.  Oddech stał się fundamentem tych poszukiwań. Dzięki skupieniu się na fali oddechu przepływającej przez ciało możemy  doświadczyć siebie w całkowicie nowym wymiarze. Formuła 5-faz DMCO pozwala stworzyć bezpieczną przestrzeń wypełnioną zaufaniem, dzięki czemu możemy poznać efekty jakie daje oddech.

Rozpoznając swoje potrzeby poznajesz własne blokady, które stoją na drodze do życia w pełni. Zdrowie, szczęście, samospełnienie i samorealizacja mogą zagościć w twojej codzienności jeśli tylko na to pozwolisz. 

Podczas moich poszukiwań odkryłem, że wykorzystanie odpowiednich technik oddechowych, ruchu i uważnego kontaktu z ciałem tworzy poczucie bezpieczeństwa i pozwala na stworzenie fali oddechu, która wprowadza organizm w optymalny stan. Dzięki temu wychodzisz z życia w stresie i możesz podejmować decyzje oraz dokonywać realnych zmian w swoim życiu.

Wprowadzenie zdrowych jakości w miejsce tych ograniczających pozwoli Ci doświadczyć życia w nowych barwach. Formułę 5-faz DMCO łączy ciało, umysł i serce wprowadzając koherencję na wszystkich poziomach. 

Stwórz harmonię w swoim życiu i otwórz się na nowe możliwości.

Formuła 5-faz DMCO to skuteczna forma pracy z oddechem. 
Bezpieczeństwo i zaufanie to główne wartości DMCO Breathwork 

Podczas 5 dni treningu wydarzy się wiele fajnych rzeczy:

  • poznasz podstawy pracy z oddechem DMCO
  • doświadczysz Ceremonii Oddechu DMCO oraz sesji oddechowych w parach
  • doświadczysz DMCO Breath Meditation
  • Poznasz sprawdzoną formułę 5-faz DMCO
  • Poznasz sposoby jak zwiększyć efektywność swoich praktyk a także swoich klientów
  • Zanurzysz się w swojej kreatywności i koncentracji
  • Stworzysz bezpieczną przestrzeń do wyrażania emocji
  • i wiele więcej…

STARTUJEMY Z ODDECHEM

POŁĄCZENIE W KRĘGU I OTWARCIE

Rozpoczniemy kręgiem otwarcia, w którym pojawią się informacje dotyczące przebiegu treningu oraz będzie możliwość poznania całej grupy.

 

Podczas pierwszego dnia przygotujemy grunt do pracy w kolejne dni. Po kręgu otwarcia zanurzymy się w pierwszą falę oddechu podczas Ceremonii Oddechu DMCO. Wszystko to co niepotrzebne będzie mogło zostać poza terenem ośrodka, a umysł i serce mogły skupić się na tym co tu i teraz.

PRACA Z INTENCJA I TWORZENIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI DO PRACY

W pierwszy wieczór wejdziemy w wewnętrzny proces kreacji i przygotujemy sie do kolejnym dni podróży.

W skupieniu będziesz mógł odkrywać wspierające zasoby. Co to znaczy?

Każdy ma coś co go stabilizuje, uspokaja, daje poczucie bezpieczeństwa. Takie zasoby mogą być w postaci fizycznej, jak konkretne rzeczy, ludzie, miejsca ale także takie, które są związane bezpośrednio z Tobą. Własne ciało, odczucia, fizyczność, wewnętrzny świat, modlitwa, czy też inne elemnety które masz w sobie.
Podczas tego procesu będziemy nazywać to co dla Ciebie istotne i wspierające. Gdy już poznasz swoje zasoby będziesz wiedział jak wspierać samemu siebie w trakcie treningu, jak i w życiu codziennym.

DROGA DO SAMOPOZNANIA,

czyli co Ciebie czeka podczas treningu

PORANNA MEDYTACJA

Rozpoczynamy dzień od porannej medytacji, która przygotowuje nas fizycznie, emocjonalnie i energetycznie do danego dnia. Będą to medytacje, medytacje w ruchu, świadomą pracą z dźwiękiem i swobodnym tańcem po których będzie czas na ciszę. Po medytacji ruszamy na śniadanie.

CZYM JEST ODDECH W PODEJŚCIU DMCO?

W trakcie treningu dowiesz się jakie korzyści daje praca z oddechem DMCO, pojawi się przestrzeń na wiedzę teoretyczną, którą będzie prezentowana w formie wykładów praktycznych. Trochę teorii o tym czemu 5-faz DMCO.
Dowiesz się dlaczego skupiamy się na fali oddechu i czemu daje tak wspaniałe efekty. 

DMCO BREATH MEDITATION I SESJE ODDECHOWE DMCO

Każdego dnia doświadczysz medytacji oddechowych, sesji oddechowych  DMCO, solo i w parach. Poznasz narzędzia i ćwiczenia wykorzystywane do tworzenia zaufania i bezpiecznej przestrzeni do pracy z drugą osobą. 

Sesje oddechowe to sztuka spotkania z drugą osobą w swojej otwartości i gotowości do bycia sobą. Oddech łączy i pozwala uzdrawiać na najgłębszych poziomach. Wsparcie drugiej osoby jest tutaj bezcenne. Jako wspierający nauczysz się uważności na drugą osobę i poznasz moc jaką daje głęboka obecność. To jest doświadczenie nie do opisania. Po prostu trzeba je przeżyć <3 

Podczas praktyki oddechowej będziemy dążyć do optymalnego oddechu, który nazywamy falą oddechu. Jest to podstawowy filar DMCO, drogą do zdrowia, dobrego samopoczucia i głębokiego połączenia ze sobą. 

DMCO EMBODIED BREATH MEDITATION 
(MUO – MEDYTACJA UCIELEŚNIONEGO ODDECHU)

Jest to prowadzona medytacja przez 5 części, pozwalająca ciału poruszać się powoli i celowo w kierunku tego, co sprawia przyjemność.


5 części MUO to:
★ Oddychaj GŁĘBOKO
★ Połącz się z ZIEMIĄ
★ Poczuj, że ciało jest SZEROKIE
★ Puść i zrób dla siebie MIEJSCE
★ Poczuj swoje SERCE

Kiedy zwalniasz, czujesz więcej. Ruch w zwolnionym tempie jest kluczową praktyką wchodzenia w ciało. Podążając za przyjemnością ruchu odsuwamy się od mechanicznego poruszania się i tworzenia napięcia w ciele. Dzięki czemu pojawia się płynność, która nie jest tańcem a może stać się twoim ucieleśnionym i radosnym wyrazem Ciebie. .

PODRÓŻ PRZEBUDZENIA Z CEREMONIĄ ODDECHU DMCO

Ceremonia Oddechu DMCO jest to silna i głęboka podróż z oddechem. Specjalnie zaprojektowana struktura prowadzi Ciebie przez 5 faz, dzięki czemu możesz doświadczyć całego spektrum odczuć i emocji w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania. Prowadzący tworzy bezpieczną przestrzeń, w której nawiązujesz intymną relację ze sobą, światem wewnętrznym i tym co Ciebie otacza. Poprzez intencję i mocne połączenie ze swoim ciałem powstaje most do wspierających i zdrowych jakości. Podczas kolejnych faz jesteś prowadzony odpowiednio dobranym oddechem, muzyką i ruchem co pozwala Tobie uwolnić a następnie zintegrować uwięzione emocje, urazy i traumy oczyszczając ciało na wielu płaszczyznach. Pozostaje uczucie bycia pełnym i zintegrowanym.

Dla wielu osób jest to głębokie i transformujące doświadczenie. Po ceremonii oddechu, bardzo często pojawia się głęboki spokój i poczucie sprawczości, jasności i klarowności umysłu. To moment w którym świadomie możemy podejmować decyzję dotyczące swoje życia. Decyzje, które są wolne od stresu i reakcji przetrwania. Kreatywność na stałe zaczyna gościć w rzeczywistości. 


Czy zechcesz się w niej rozgościć?
To już zależy tylko od Ciebie…

MUZYKA I DŹWIĘK

Podczas treningu używamy dźwięku instrumentów i muzyki na żywo, co przynosi dodatkowy wymiar pracy z oddechem DMCO. 
Oddech w towarzystwie didgeridoo, grzechotek, bębna szamańskiego to elementy, które mocno wpływają na wrażenia i pogłębiają doświadczenie.
Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, będzie integralną częścią fazy aktywnej integracji i pozwala uczestnikom wyregulować układ nerwowy co zwiększa efektywność pracy z oddechem.

Poznaj opinie uczestników poprzedniej edycji:


„Spędziłem 4 dni, ucząc się czegoś nowego, prostego i zarazem pięknego. Doświadczałem każdego dnia prawdziwego siebie i czułem się w tym akceptowany. Dowiedziałem się kilku ważnych aspektów dotyczących pracy ze sobą, których wcześniej nie dostrzegałem. Było mi dane poznać całą strukturę Ceremonii Oddechu. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy są mi podobni i z którymi można nawiązać dłuższą znajomość. Mogłem trochę wrócić do dzieciństwa :)” –  Roman

 

„Kurs wnosi w moje życie doświadczenia życia w większej swobodzie, wolności radości i spokoju” – Marek

 

„Będę na kolejnym – nie mogę się doczekać :-)”  – Jacek

 

„Praca z oddechem od dawna mnie wołała, próbowałam wiele różnych technik, jednak potrzebowałam większego zrozumienia praktycznego i bezpiecznego zastosowania oddechu w terapii min. traumy oraz warunków stworzenia bezpieczniej przestrzeni. Po pierwszym module wiele już wątpliwości zostało przez prowadzącego Darka rozwianych, a czuję, że kolejne moduły mogą dać doświadczenie, które to ugruntuje. Dziękuję z ❤️” –  Elżbieta

ale to nie wszystko…

DMCO TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE, RELACJE I WSPÓLNY CZAS

To co uważamy za najważniejsze to spotkanie podobnie myślących ludzi. Podczas pracy z oddechem wytwarza się tak wspaniała atmosfera zaufania i akceptacji, że relacje z pozostałymi uczestnikami są niezwykle cenne. I jest to wspaniałe uczucie widzieć, jak powstają nowe przyjaźnie i połączenia pomiędzy ludźmi. Społeczność DMCO to grupa wyjątkowych i wspaniałych ludzi.
To właśnie tutaj wydarza się magia.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ?

– środa (pierwszy dzień): 

krąg otwierający,  ceremonia otwarcia, sesja popołudniowa, kolacja i blok wieczorny: 15:00 – 20:00  

 

– czwartek/piątek/sobota:

Medytacja, praktyka poranna: 9:00 – 10:15 

Blok przedpołudniowy: 10:30 – 13:30

Przerwa obiadowa: 13:30 – 15:00

Blok popołudniowy: 15:00 – 18:00

 

– niedziela:

Medytacja poranna: 9:00 – 10:15 

Blok przedpołudniowy: 10:30 – 12:30 

Przerwa – 12:30 – 13:00

Blok popołudniowy: 13:00 – 14:30 

Obiad: 14:30

Rozpocznij swoją przygodę z DMCO i zacznij pomagać innym. 

 

Ten trening to pierwszy krok na drodze do zostania instruktorem pracy z oddechem DMCO i wspierania osób na ich drodze do uzdrowienia i samorealizacji  (trening to 40h praktyki i teorii do kursu instruktorskiego DMCO) 

Podróż przebudzenia z oddechem DMCO jest częścią poziomu podstawowego, gdzie możesz poznać korzyści pracy wg. 5 faz DMCO 
To jest inwestycja w samego siebie – 
ścieżka doświadczenia. Będziesz ćwiczyć, uzyskasz informację zwrotną, wsparcie, inspirację od trenera i grupy. A kiedy zakończysz, będziesz mógł zacząć zastosować DMCO w praktyce!

Fundamenty

Poznaj korzyści fali oddechu oraz formuły 5 faz DMCO. Odech, muzyka, ruch, dźwięk i medytacja jako narzędzia, które rozbudząi pełen ludzki potencjał u Ciebie i Twoich klientów

Proces

Stwórz szybką i trwałą transformację na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym

Praktyka i samopoznanie

Doświadczenie i poznanie samego siebie jest kluczowym elementem pracy według 5 faz DMCO. Poznaj skuteczne ćwiczenia, narzędzia i medytacje, które dają pozytywne efekty,

Wiedza

Otrzymasz materiały w formie podręcznika, który ułatwi Ci korzystanie z poznanych narzędzi w praktyce

Społeczność

Dołącz do naszej szybko rosnącej społeczności osób pracujących z oddechem w Polsce. Współpracuj z innymi instruktorami i znajdź potencjalnych klientów w swojej okolicy.

Certyfikat

Otrzymasz certyfikat ukończenia danego moduły kursu. Podążaj ścieżką profesjonalną i zostań certyfikowanym instruktorem DM Ceremonii Oddechu, prowadź swoje sesje oddechowe DMCO

 Założeniem ceryfikowanego kursu instuktorskiego DMCO jest przedstawienie narzędzi i wykształcenie przyszłego instruktora, tak aby by mógł w bezpieczny oraz świadomy sposób dzielić się tą pracą ze światem.  

Krok po kroku uczestnicy poznają strukturę formuły 5 faz DMCO. Poszczególne fazy będą wprowadzane w połączeniu z praktyką, tak żeby każdy uczestnik będzie mógł doświadczyć każdej fazy sesji oddechowej DMCO. Jak również fundamenty pracy z oddechem, jak stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie, pracy z emocjami, pojawią się narzędzia i techniki które pozwalają zbudować intymną relację pomiędzy prowadzącym a uczestnikiem na poziomie indywidualnym i grupowym. 

Cena:

1. Super early bird (do 10 lipca 2023): 1190 zł

2. Early bird (do 31 sierpnia 2023): 1490 zł

3. Cena regularna (od 01 września 2023): 1790 zł

 

Ośrodek:


Instytut Rozwoju Transpersonalnego Berkano 43-392 Międzyrzecze Dolne 286

http://www.instytutberkano.pl/

 

Jest możliwość noclegu na miejscu.

Wyżywienie wegetariańskie. 

Za nocleg i wyżywienie proszę o płatność na miejscu gotówką.

 

Zapisy:

Kontakt telefoniczny: +48 606 104 459
następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej, a następnie, aby dokonać rezerwacji
miejsca proszę o wpłatę 500 zł zaliczki na konto:

Dariusz Małojło
34 1140 2004 0000 3002 7817 4023
Tytułem: Trening DMCO wrzesień 2023

×
×

Koszyk