Zobacz terminarz kursu instruktorskiego DMCO

edycja 2023

Zobacz film o DM Ceremonii Oddechu:

Polecam z serca pracę z Darkiem. Uczestniczyłam w grupowym warsztacie oddechowym i była to bardzo piękna podróż w głąb siebie. Dziękuję i pozdrawiam ❤
Bernadetta
Polska
Ceremonia Oddechu, w której brałam udział przy okazji zakończenia roku była bardzo głębokim i oczyszczającym doświadczeniem. Polecam każdemu. Sama życze sobie kolejnych w Nowym Roku 😉
Agata
Norwegia

WYBIERZ ŚCIEŻKĘ ODDECHU ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE

POZNAJ NASZE PAKIETY:


* powyższe ceny nie uwzględniają kosztów pobytu i wyżywienia w ośrodkach

Luiza Łosiewicz-Defontaine Psycholog, Psychoterapeuta

Otwartość prowadzącego/ych, szczera obecność, spontaniczność, doświadczenie i wiedza przekazywana, to fundamenty kursu, które wspaniale wprowadzają w świat pracy z człowiekiem, sobą, grupą podczas Ceremonii Oddechu. Zarówno osobowośc prowadzacego/cych jak i przestrzen, w której odbywa się kurs budują bezpieczeństwo, pewność siebie i przepływ. Różnorodność tematów, doświadczeń, pracy własnej, spójność praktyki z treścią to baza szkolenia. Uważność na sposób w jaki Dariusz przekazuje swoje doświadczenie bezinwazyjnie uczy i motywuje do własnych działań. Urzekają też wspaniałe metafory po przez sztukę/muzykę, ktore uwrażliwiają na rezonans z drugim człowiekiem i grupą. Zdecydowanie jestem szczęśliwa oraz wdzięczna, że spotkałam się na swojej drodze z oddechem podczas Ceremonii Oddechu, i że mogę kontynuować swoje doświadczenie podczas już certyfikowanego kursu. Dziękuję.

Elżbieta Kiedroń-Fałat Psychoterapeuta, pedagog

Po dwóch tygodniach od drugiego modułu nadal czuję działanie tego procesu. To był piękny czas, dużo bliskości, życzliwości, niesamowitych doświadczeń z oddechem i poprzez oddech. ❤️ Jestem pod wrażeniem wrażliwości i wyczucia Dariusza oraz Hani i ich skromności, mało spotykanej obecnie u twórców metod. Doceniam wiedzę i stworzenie bezpiecznego narzędzia pracy z tak trudnym tematem jakim jest trauma. Jestem wdzięczna za dzielenie się swoim dziełem ❤️ Czekam na wrzesień 😉

  Beata Frąszczak Fizjoterapeutka

  Z serca polecam kurs nie tylko dla osób chcących zostać instruktorem ale też dla tych co chcą spotkać się ze samym sobą. Atmosfera poczucie zaufania i bezpieczeństwa otwiera na naprawdę głębokie podróże wgłąb własnego Ja. Po za tym wiedzą przekazywana z pasją miłością do tego co zostało stworzone porywa i przyznam szczerze troche uzależnia 😊💚

  Liva Liepina

  I would say those tools are life improving. Because I can apply this knowledge and practice in my daily life which makes me feel better, lighter and healing. Thanks to those tools I created my own little meditation ritual which is great. This is a place where I connected with open- and like-minded people and what is most valuable - I connected with myself in safe, free, accepting and loving environment. I became more me. This course was like entering a new Universe. At that moment when I went there, it became part of my life and I will never be the same again.

   POZNAJ PROWADZĄCEGO:

   Dariusz Małojło oddech
   Nazywam się Dariusz Małojło.
   Gdy po raz pierwszy spotkałem się ze świadomym oddechem, poczułem głębokie połączenie z samym sobą. Powstało wewnętrzne poruszenie, które trwa do dzisiaj i stało się moją pasją.
   Jestem założycielem DMCO Breathwork i twórcą DM Ceremonia Oddechu, mentorem BBTRS® Practitioner Certification Trainings i certyfikowanym praktykiem systemu BBTRS® – Biodynamic Breath & Trauma Release System.
   Współpracuje z Integral Body Institute Foundation oraz Biodynamic Breath & Trauma Release Foundation, jako Lead Facilitator w ramach projektu Ukraine Trauma – Resilience Project wspierając osoby dotknięte kryzysem wojennym.
   Specjalizuje się w pracy z oddechem, uwalnianiem emocji i traumą.
   Uwielbiam być w kontakcie z naturą, podziwiać i czerpać z niej całym sobą. To mój prawdziwy dom. Dom, gdzie mogę medytować i oddychać w pełni. Kocham tańczyć i spędzać czas z bliskimi.


    

   Masz pytania, umów się na 20 min rozmowę

   (Wybierz datę, która ci odpowiada i umów się na rozmowę telefoniczną)


   - uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące opłat oraz programu kursu instruktorskiego DMCO

   - odkryj DOKŁADNY powód, dla którego ten trening i metoda pracy są tak skuteczne

   - porozmawiaj z twórcą kursu i jego osobistych doświadczeniach pracy oddechem DMCO

   1. Należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy kontakt@dariuszmalojlo.pl lub przez formularz zgłoszeniowy

   2. Wpłata zaliczki w kwocie 600zł lub zakup pakietu Instruktor. Do podanych cen należy dodatkowo doliczyć opłaty za nocleg oraz wyżywienie.

   Przy rezygnacji do 21 dni przed modułem kursu zaliczka zwrotna w pełni. Przy rezygnacji na mniej niż 21 dni przed kursem, zaliczka nie będzie zwrócona. Przy zakupie pakietu Instruktor, istnieje możliwość zwrotu do 14 dni od daty zakupienia pakietu bez żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku wziecia udziału w conajmniej jednym module kursu lub skorzystanie z dodatkowych sesji/DM Ceremonii Oddechu zwrot nie przysługuje. Regulamin oferty PAKIET INSTRUKTOR i PODSTAWOWY - edycja 2023 znajdziesz poniżej lub pod linkiem: https://bit.ly/regulaminPakietInstruktoripodstawowy2023

   3. Czy mogę opłacić Pakiet Instruktor w ratach?

   Tak, Jest możliwość zapłaty w ratach - dwie raty (dwa miesiące). Potrzebujesz takiego rozwiązania? Skontaktuj się z nami.

   4. Brak przeciwskazań zdrowotnych do brania udzału w kursie:

   W szczególności dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem, nadciśnieniem, stany lękowe, osób z poważnymi chorobami psychicznymi (schizofrenia, psychoza, rozpoznane zaburzenia psychiczne), Epilepsja i przebieg napadów padaczkowych, Ostre obrażenia ciała, ciężka cukrzyca.

   5. Gdzie odbywa się kurs DMCO?

   Kurs odbywa się w ośrodku Gabrielnia, woj. świętokrzyskie (gabrielnia.pl) oraz ośrodku Mandala, Targoszów, woj. śląskie (https://www.facebook.com/mandalabeskidy). Przy każdym module znajduje się informacja dt. ośrodka

   6. Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat instruktora DMCO?

   Po każdym module uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia danego modułu. Do otrzymania certyfikatu instruktora DM Ceremonii Oddechu należy ukończyć wszystkie modułu kursu oraz spełnić określone wymagania (praktyka własna).

   7. Od którego modułu mogę rozpocząć kurs?

   Kurs instruktorski DMCO - edycja 2023, można rozpocząć modułem 1, 2 w dowolnej kolejności.

   8. Ile modułów potrzebuje, żeby ubiegać się o certyfikat instruktora DMCO?

   Aby móc ubiegać się o certyfikat instruktora DMCO należy ukończyć Moduł 1, 2 i 3, a następnie zrealizować i udokumentować praktykę własną.

   9. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

   Wpłaty należy kierować na konto:

   Dariusz Małojło

   34 1140 2004 0000 3002 7817 4023

   Tytułem: DMCO kurs 2023 (wpisz wybrany moduł lub pakiet)

   ————————————-

   Masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

   kontakt@dariuszmalojlo.pl
   +48 606104459

   ×
   ×

   Koszyk