Zobacz film o DM Ceremonii Oddechu:

Polecam z serca pracę z Darkiem. Uczestniczyłam w grupowym warsztacie oddechowym i była to bardzo piękna podróż w głąb siebie. Dziękuję i pozdrawiam ❤
Bernadetta
Polska
Ceremonia Oddechu, w której brałam udział przy okazji zakończenia roku była bardzo głębokim i oczyszczającym doświadczeniem. Polecam każdemu. Sama życze sobie kolejnych w Nowym Roku 😉
Agata
Norwegia

POZNAJ PROWADZĄCEGO:

Nazywam się Dariusz Małojło.
Gdy pierwszy raz spotkałem się ze świadomym oddechem, poczułem głębokie połączenie ze sobą. Powstało wewnętrzne poruszenie, które  trwa do dzisiaj i stało się moją inspiracją do pracy z oddechem.
Jestem twórcą DM Ceremonia Oddechu (DMCO), mentorem BBTRS® Practitioner Certification Trainings i certyfikowanym praktykiem systemu BBTRS® – Biodynamic Breath & Trauma Release System
 
Współpracowałem z Instytem Rozwoju Potencjału Życia Piotra Bednarczyka.
Interesuje mnie praca z oddechem, praca z ciałem, tańcem i specjalistyczna praca z traumą.
 
Uwielbiam być w kontakcie z naturą, podziwiać i czerpać z niej całym sobą. To mój prawdziwy dom. Dom, gdzie mogę medytować i oddychać w pełni. Kocham tańczyć i spędzać czas z bliskimi.
 
kurs DM Ceremonia Oddechu - cennik i terminy

1. Należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy kontakt@dariuszmalojlo.pl lub przez formularz zgłoszeniowy

2. Wpłata zaliczki w kwocie 400zł lub zakup pakietu Instruktor. Do podanych cen należy dodatkowo doliczyć opłaty za nocleg oraz wyżywienie.

Przy rezygnacji do 21 dni przed treningiem zaliczka zwrotna w pełni. Przy rezygnacji na mniej niż 21 dni przed kursem, zwracamy zaliczkę pomniejszoną o kwotę opłaty administracyjnej w wysokości 200zł. Przy zakupie pakietu Instruktor, istnieje możliwość zwrotu do 14 dni od daty zakupienia pakietu bez żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku wziecia udziału w conajmniej jednym module kursu lub skorzystanie z dodatkowych sesji/DM Ceremonii Oddechu zwrot nie przysługuje.

3. Brak przeciwskazań zdrowotnych do brania udzału w kursie:

W szczególności dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem, nadciśnieniem, stany lękowe, osób z poważnymi chorobami psychicznymi (schizofrenia, psychoza, rozpoznane zaburzenia psychiczne), Epilepsja i przebieg napadów padaczkowych, Ostre obrażenia ciała, ciężka cukrzyca.

4. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

5. Gdzie odbywa się kurs DMCO?

Kurs odbywa się w ośrodku Gabrielnia, woj. świętokrzyskie (gabrielnia.pl) oraz ośrodku Mandala, Targoszów, woj. śląskie (https://www.facebook.com/mandalabeskidy). Przy każdym module znajduje się informacja dt. ośrodka

6. Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat instruktora DMCO?

Po każdym module uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia danego modułu - Modułu 1 i 2 dla poziomu podstawowego oraz Moduł 3 dla poziomu zaawansowanego. Aby otrzymać certyfikat instruktora DM Ceremonii Oddechu należy spełnić warunki, które będą potwierdzeniem umiejętności zdobytych podczas kursu.

Wpłaty należy kierować na konto:

Dariusz Małojło

34 1140 2004 0000 3002 7817 4023

Tytułem: DMCO kurs 2022 (wpisz wybrany moduł lub pakiet)

————————————-

Masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

kontakt@dariuszmalojlo.pl
+48 606104459

×
×

Koszyk